“Genel Bonus Şartları” aşağıdaki gibidir. Tüm bonus ve promosyonlar için geçerlidir.

1- Gizabet kullanıcıları ilgili bonusların şartları içinde aksi belirtilmediği sürece aynı anda sadece 1(bir) bonustan yararlanılabilir. Aksi belirtilmediği sürece aynı anda 2(iki) veya daha fazla bonus alınmış ise Gizabet bonusları ve bonuslardan elde edilen kazançları iptal etme hakkına sahiptir.

2- Gizabet zaman belirtmeden ve hiçbir gerekçe göstermeden bonusları ve bonuslardan elde edilen kazançları iptal etme hakkina sahiptir.

3- Hesabınızda aktif bir bonusunuz var ise bakiyenizin herhangi bir kısmından yapacağınız para çekme talebi, o an beklemede olan ve çevrilme şartları yerine getirilmemiş bonusunuzdan dolayı iptal edilerek bakiyenize geri gönderilecektir.

4- Bonuslar Gizabet tarafından oyuncularını ödüllendirmek amacıyla verilmektedir. Bonuslardan kazanılan para veya farklı ödüller, kazanan kişinin organize bir gruba ait olduğunun veya bonus avcılığı yaptığının tespiti halinde ödenmeyecektir. Gizabet bulgular sayesinde böyle bir sonuca ulaşırsa veya böyle bir durumun varlığından şüphe duyarsa kazançları ödememe hakkını saklı tutar.

5- Gizabet bonusların ödenmesi hakkında hak sahibidir. Eğer bir oyuncunun birden fazla hesap sahibi olduğuna dair kanıt veya şüphe var ise, bonus yatırılmayacaktır. Bonus sadece, herhangi bir organize olmuş bonus toplama şebekesi ile ilişkisi olmayan tek hesap sahibi gerçek kullanıcılar içindir. Bonuslar şu şartların varlığı tespit edildiği durumlarda yatırılmayacaktır

6- Bakiyelerinde çevirme şartları tamamlanmamış bonus bulunan oyuncularımız, farklı bir alana bonuslarını transfer ederlerse bonus ve bonustan doğan kazançlar iptal olacaktır. Eğer bonusunuzu farklı bir alana transfer etmeye çalışırsanız bir uyarı verilecektir. Başka bir alanda oynamak isteyip çevirme şartları tamamlanmamış bonusu bulunan oyuncularımıza tavsiyemiz, oynamak istedikleri farklı alana doğrudan yeni bir para yatırma işlemi yapmalarıdır.

7- Gizabet herhangi bir bonusu yatırmadan önce ve bonusun kullanımı süresince müşterinin kimliğini doğrulamak için gerekli belgeleri isteme hakkını saklı tutar.

8- Tüm Bonuslar sadece Türkiye IP’ sinden giriş yapan “TÜRK” kullanıcılar için geçerlidir.

9- Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Gizabet tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

10- Alınan bonus miktarının maksimum 20 katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz