Gizabet Nasıl Üye Olurum?

Gizabet nasıl üye olurum? Elbette gizabet kayıt linki üzerinden hareket edebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Kendiniz üyelik başvuru formuna ulaşmak istiyor iseniz, gizabet giriş işlemini yapalım. Gizabet giriş işlemini yapabilmek için, gizabet510 yeni giriş adresini kullanacaksınız. Bu adres ile siteyi açın, ana sayfa üzerinde üye ol butonunu görün ve kullanmaya başlayın. Bu seçeneği değerlendirme şansına, değerlendirme hakkına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

gizabet-craps

gizabet-craps

Gizabet Üyelik Şartı Var mı?

Gizabet üyelik şartı var mı? Elbette belirli şartları sağlamanız gerekecektir. Öncelikli olarak Türkiye için belirlenmiş yaş sınırında olacaksınız. Türkiye için belirlenmiş yaş sınırı nedir? 18 yaş içerisinde olmak zorundasınız ya da 18 yaşın üzerinde bulunmak zorundasınız. İp adresi, ikametgah adresi, ip ve ikametgah adresleri ile yaşayan aile fertleri, isim, soy isim, iletişim, adres bilgileri üzerinden sadece bir tane hesap açmanız gerekecektir. Bu şartları sağlıyor iseniz, üyelik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Gizabet Üyelik Başvuru Formu

Gizabet üyelik başvuru formu kayıt olabilmeniz, hesap açabilmeniz için doldurmanız gereken bir belge anlamına gelmektedir. Adınızın, soyadınızın, doğum tarihinizin, cinsiyetinizin, cep telefon numaranızın, elektronik posta adresinizin, açık adresinizin talep edileceği bir belge anlamına gelmektedir. Buralarda görülen tüm boş bölümleri, doğru ve gerçek bilgiler ile doldurmanız, eksiksiz bir şekilde doldurup müşteri hizmetlerine göndermeniz gerekmektedir. Bunu gönderdikten sonra, onay almanız halinde hemen bir aktivasyon linki tarafınıza gönderilecektir. Gelen aktivasyon linki ile siteye giriş yapıp, ip tanımlama sistemini çalıştırmış olacaksınız.

Gizabet Üyelik Aktivasyon Linki Gelmedi

Gizabet nasıl üye olurum? Sorusuna cevap vermiş durumda bulunmaktayız. Kısaca sizlere anlattık. Aktivasyon linki almanız gerektiğini ifade ettik. Gizabet üyelik aktivasyon linki gelmedi diyor iseniz, önce gelen posta kutunuzu bir kez daha kontrol edin. Burada göremiyor iseniz, önemsiz postalar bölümüne bakın. Eğer önemsiz postalar bölümünde de yok ise, müşteri hizmetlerine bir elektronik posta gönderin. Başvuru yaptığınızı belirtin. Başvurunun onaylanmasına müteakip tarafınıza aktivasyon linki gelmediğini belirtin. Müşteri hizmetleri inceleme yapacaktır. Bir problem yaşanmış ise, hemen düzeltilecektir. Yeni giriş adresi ile birlikte, aktivasyon linki tarafınıza hızlı bir şekilde iletilecektir.