Gizabet’e Giremiyorum

Gizabet’e giremiyorum, elbette bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı nedeni ile giriş problemi yaşıyorsunuz. Bildiğiniz gibi bilgi teknolojileri iletişim kurumu, Türkiye’deki bütün yabancı bahis sitelerini tespit etmektedir. Türkiye’deki bütün yabancı oyun sitelerini tespit etmektedir. Tespit etmiş olduğu her site hakkında, elindeki yasal yetkiye istinaden, kapatılma kararı vermektedir. Gizabet markasında da bu kapsamda bir uygulama gündeme gelmiştir. Bu sitenin de aynı kurum tarafından kapatıldığı görülmüştür. Hakkında verilmiş erişim engelleme ya da kısıtlama kararı nedeniyle, siteye giriş konusunda problem yaşayacaksınız. Ancak bu problemi ortadan kaldırabileceğiniz çok basit bir yöntem bulunmaktadır. Siz farkına varmamış olsanız bile, aslında bu giriş problemi birkaç dakika içerisinde ortadan kaldırılmış olacaktır.

gizabet-logo

gizabet-logo

Gizabet Nasıl Gireceğim?

Gizabet nasıl gireceğim? Hiçbir şeyi detaylı olarak anlatmaya gerek yoktur. DNS yöntemini detaylı olarak araştırmanıza gerek yoktur. VPN uygulamasını detaylı olarak anlatmaya gerek yoktur. Siz sadece yeni giriş adresini kullanın. Bu teknik işlemlerle uğraşmayın. Öğrenmek amacı ile vakit kaybetmeyin ya da biliyor olabilirsiniz ancak, yine de vakit kaybetmeyi göze almayın. Sadece ve sadece yeni giriş adresini kullanın, giriş probleminin hızlı bir şekilde ortadan kaldırıldığını görün.

Gizabet Yeni Adresi Belirlendi mi?

Gizabet yeni adresi belirlendi mi? Elbette her zaman olduğu gibi, verilen kapatılma kararından sonra bir kez daha yeni bir adres belirlenmiştir. Artık Türkiye ip adreslerini ve Türkiye’deki kullanıcılara, gizabet510 adresi üzerinden hizmet verilmeye başlanmıştır. Bu yeni giriş adresinin sisteme, hizmete ve herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Aynı siteyi aynı şartlarda kullanacaksınız.

Gizabet Yeni Adresini Kaç Gün Kullanacağım?

Gizabet’e giremiyorum gibi bir olumsuzluğun en pratik yönteminin, gizabet yeni adresi olduğu belirtilmiştir. Gizabet510 kullanılacak yeni giriş adresi anlamına getirilmiştir. Peki gizabet yeni adresini kaç gün kullanacağım? Sorusunun cevabı var mıdır? Hayır, bu soruya zaman açısından bir cevap verilmesi mümkün değildir. Ne zaman bilgi teknolojileri iletişim kurumu görevini yapar ve kapatılma kararı verilir ise, bu yeni giriş adresi de o zaman devre dışı kalacaktır. Bunun haricinde 3 ya da 5 gün, 1 hafta ya da 10 veya 15 gün kullanılacak  gibi bir ifadenin kullanılması mümkün değildir.